8 листопада 2018 року відбулася III Конференція Корпоративна безпека, співорганізаторами якої виступили юридична фірма Sayenko Kharenko та Американська торговельна палата в Україні (ACC).
Захід відбувся за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та зібрав більше ніж 400 учасників.
Програма III Конференції складалася з таких основних сесій:
-
Держава та безпека бізнесу (модератор: Енді Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні);
-
Власники бізнесу та філософія їхньої безпеки (модератор: Сергій Погребной, голова Правління АПКБ);
-
Міжнародні стандарти та практики безпеки (Геннадій Резніченко, співголова OSAC від приватного сектору; модератор: Консультативна рада Американських компаній з питань безпеки в Україні);
-
Індустрія безпеки (модератори: Іван Герасимович, директор з ризиків та безпеки «Смарт-Холдинг»; Олександр Кардаков, голова Спостережної ради «Октава Капітал»).
Участь в конференції взяли власники бізнесу, члени спостережних рад і рад директорів, керівники окремих підрозділів холдингів і корпорацій, служб безпеки і юридичних департаментів, форензік- і комплаєнс офіцери, представники силових відомств, міжнародних організацій та інституцій, а також міжнародного бізнесу.
![](/Uploads/amanoryk/46483129_2177076865880495_844045959397638144_o.jpg)
![](/Uploads/amanoryk/1.jpg)
![](/Uploads/amanoryk/46506391_2177075995880582_4641021138980306944_o.jpg)
![](/Uploads/amanoryk/3.jpg)
![](/Uploads/amanoryk/46470603_2177077032547145_4000951066324631552_o.jpg)