Вхід

Практикум «Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?»

17.04.2018
Запрошуємо на перший захід Комітету ААУ з кримінального праву та процесу у 2018 році на тему «Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?», що відбудеться за підтримки АПКБУ.

Практикум Комітету ААУ з кримінального права та процесу 2018 році за участі оновленого складу керівництва комітету - співголів Анастасії Гурської, Володимира Рудниченко та Андрія Сидоренка. Новий формат заходу у формі Public Interview за участі адвокатів-практиків, суддів та представників правоохоронних органів для з'ясування думки учасників кримінального процесу та знаходження діалогу по взаємодії, обміну досвідом та для покращення практичних знань у сфері кримінального процесу. В якості учасників підтвердили свою участь:

- Заступник начальника відділу ГПУ Шевченко Андрій Григорович - Суддя Оболонського районного суду м. Києва та суддя-тренер Національної школи суддів України Місечко Микола Миколайович; - керівний склад ГСУ СБУ Коцюба Ігор Віталійович;
- керівний склад ГУБКОЗ СБУ Шептуховський Станіслав Евгенійович - Козятник Людмила Григорівна, радник Адвокатського об`єднання «Клочков та партнери» та екс-суддя Шевченківського районного суду м. Києва, а також представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, Національної поліції України та ін.

Програма заходу:

1. Позитивні та негативні зміни у кримінальному процесі у зв’язку із судовою реформою;

2. Перезавантаженість судів вирішенням додаткових питань чи позитивне; посилення судового контролю за досудовим розслідуванням ?

3. Строки досудового розслідування;

4. Нові інструменти захисту в кримінальному процесі.


Планується формат інтерактивного діалогу. Дата: 17 квітня 2018 року.

Місце: IQ Business Center, що знаходиться за адресою: вул. Болсуновська, 13/15

Час: 16:00 - 19:00 Благодійний внесок за участь - 500 грн.

Детальна інформація за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/7594/

Реєстрація на захід обов’язкова: info@uaa.org.ua. Довідки за тел.: 067 343 34 07.