Вхід

III Міжнародний форум корпоративних секретарів

26.05.2016
3 червня 2016 року, в м. Києві за підтримки АПКБУ відбудеться III Міжнародний форум корпоративних секретарів. Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

 

Уже втретє цей захід підтверджує свій статус головної дискусійної площадки для обміну досвідом та ознайомлення з новаціями законодавства у сфері корпоративного права та корпоративного управління.

 

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ОПИСОМ ФОРУМІВ 2015 і 2013

 

Особливістю Форуму корпоративних секретарів у цьому році стануть наступні напрямки:

 

·         «Тезисний брифінг» і жива дискусія з вищими керівниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Фонду державного майна України на тему: як насправді проходить корпоративна реформа в нашій країні?

 

·         Презентація професії майбутнього в Україні: незалежний директор. Експерти обговорять вимоги до кандидатури на цю посаду, зони відповідальності, роль в компанії, показники ефективності роботи, і головне: хто, де і як шукає кандидатів на посади незалежних директорів.

 

·         Рекомендації щодо попередження помилок в контексті новацій корпоративного законодавства, які вступають в силу в протягом цього і наступного року. Зокрема, експерти і практики розкриють теми крупних угод та правочинів із заінтересованістю, акціонерного договору і правового інституту відповідальності посадових осіб господарських товариств.

 

·         Думка ринку і поради «з полів» щодо оптимальних інструментів реалізації професійних завдань корпоративних секретарів, проблеми оцінки рівня корпоративного управління в компаніях і шляхів адаптації міжнародного досвіду в українських реаліях.

 

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТА ПРОГРАМА ФОРУМУ 2016 РОКУ

 

«Корпоративний секретар в світовій практиці - це ключова посадова особа, відповідальна за організацію всієї роботи з корпоративного управління в компанії. В Україні тема корпоративного секретаря вже досить розвинена. Проте, ми очікуємо справжній «професійний бум» корпоративних секретарів в Україні, адже з січня 2016 року всі публічні акціонерні товариства в нашій країні зобов'язані ввести цю посаду», - зазначив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

 

Цільовою аудиторією Форуму є корпоративні секретарі, члени наглядових рад акціонерних товариств, спеціалісти консультаційних та аудиторських фірм, які працюють в сфері корпоративного управління.

 

За словами Олександра Окунєва, подібні Форуми завжди стають плацдармом для кар'єрного зростання їх учасників, так як крім численних прикладних рекомендацій від експертів і практиків, вони надають унікальну можливість поспілкуватися з колегами і потенційними роботодавцями.

 

Як завжди, Форум завершиться яскравою та святковою церемонією оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар року» за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління.

 

«Дотримуючись місії і цілей Асоціації, ми намагаємося дати корпоративним секретарям можливість відчути важливість своєї професії, відкрити перед ними нові горизонти для професійного розвитку, зарядити натхненням. Думаю, не буде перебільшенням назвати день проведення Форуму - Днем Корпоративного секретаря в Україні. Від імені оргкомітету Форуму, запрошую всіх приєднатися до організації та проведення цього заходу», - резюмував голова Правління ПАКУ.

 

Офіційний юридичний партнер: Міжнародна юридична фірма Baker & McKenzie. Партнери: компанія «ЕМКОН», ТОВ «ДМ». Аналітичний партнер: рейтингове агентство «IBI-Raiting». Event-провайдер: компанія Event Envoy.

За підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду державного майна України, Української асоціації інвестиційного бізнесу, ПАРД&АФП, Асоціації адвокатів України, Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, Асоціації українського бізнесу в Польщі.

 

Юридичний медіа партнер: Юридична газета. Медіа партнер: StockWorld.com.ua.

 

Місце проведення: Київ, вул. Ш. Руставелі, 16а, Клуб «Bel étage».

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ

 

З питань участі звертатися до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.