Вхід

Віктор Панчак

Генеральний Директор ТОВ «СК Сек’юріті», CPP®

Свою кар’єру у корпоративній безпеці Віктор розпочав у 2007 році у компанії «Mondelēz International, Inc.» на позиції координатора з питань безпеки, охорони праці та захисту навколишнього природного середовища на фабриці з виробництва солоних снеків ТОВ «Чіпси ЛЮКС». У подальшому пройшов тернистий шлях по стежині кар’єрного зростання, обіймаючи серед іншого посади регіонального директора з безпеки - країни Близького Сходу, Азії та Африки (з розташуванням у Сингапурі), після чого, на початку                    2019 року, Віктор був призначений генеральним директором  ПрАТ «Mondelēz Ukraina» та, одночасно, старшим регіональним менеджером з безпеки у країнах Східної Європи та Центральної Азії «Mondelēz International, Inc.».

До цього Віктор отримав понад 10-річний досвід роботи у сфері державної безпеки (підполковник запасу СБУ) та приватному секторі безпеки, попередньо попрацювавши на початку своєї кар’єри вчителем іноземних мов у середній школі одного з гірських сіл на Прикарпатті.

Протягом 2014-2016 років Віктор входив до складу правління та був спів-головою українського представництва консультативно-дорадчої ради з дипломатичної безпеки OSAC, що функціонує під егідою Держдепартаменту США і на яку покладено завдання організації своєчасного та якісного обміну інформацією у сфері безпеки між урядом США та широким сектором представництв американських компаній в Україні.

У 2015 році Віктор закінчив Джорджтаунський університет у м. Вашингтон, США, ставши першим в Україні дипломованим випускником, який отримав академічну ступінь у галузі менеджменту та корпоративного управління глобальними системами безпеки, відповідно до програми ISMA. Також Віктор раніше закінчив з відзнакою два вітчизняних вузи, здобувши окремо педагогічну та юридичну освіти.

З червня 2019 року Віктор обіймає посаду генерального директора ТОВ «SK Security» - української консалтингової компанії, що спеціалізується у наданні послуг з питань корпоративної безпеки та правового захисту. Він є також першим українським професіоналом безпекового сектору, який у грудні 2019 року здобув найвищу глобальну сертифікацію з безпеки за стандартом CPP® (Certified Protection Professional), затверджену всесвітньою асоціацією ASIS International – найбільшою глобальною спільнотою з безпеки, що функціонує у понад 140 країнах світу та об’єднує понад 34 тисячі членів на п’яти континентах.

У той самий час, Віктор є головою правління представництва ASIS International в Україні, членом правління асоціації професіоналів корпоративної безпеки в Україні (АПКБ), дійсним членом американської  консультативно-дорадчої ради з безпеки в Україні (OSAC) та членом американської торгівельної палати в Києві (АСС).