ОЛЕКСАНДР КАРДАКОВ

ОЛЕКСАНДР КАРДАКОВ

Голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал»

Свою бізнес-історію Олександр Кардаков починав ще в студентські часи. Навчаючись в Київському політехнічному інституті, він розробляв новинки електроніки в лабораторії вузу. Після закінчення КПІ протягом кількох років працював в енергетицi. Перший бізнес Кардаков будував, в прямому сенсі слова, з паяльником у руках. У 1990 році разом з іншими випускниками КПІ він створив компанію «Інформаційні Комп'ютерні Системи» (ICS). Підприємство спеціалізувалося на автоматизації радіоелектронної промисловості, а сам Кардаков підключав технологічне обладнання до комп'ютерів. Паралельно з інформаційними технологіями бізнесмен формує активи в інших сферах: телекомунікації («Датагруп»), дистрибуції («Мегатрейд») та ін.

Передавши операційне управління своїми бізнесами команді досвідчених топ-менеджерів, з 2009 року Олександр Кардаков є головою Наглядової ради керуючої компанії «Октава Капітал». Паралельно бізнесмен займається громадською діяльністю. Створений ним фонд «Освітні Ініціативи» ініціював ряд освітніх програм для талановитої молоді та IT-фахівців.

Олександр Кардаков входить в ТОП-100 найбагатших і найвпливовіших людей України. Неодноразово отримував нагороду «Людина року». З 2005 року входить до десятки найбільш успішних керівників України, а за підсумками 2006 , 2007 і 2008 займає перші місця в рейтингу «Кращий топ-менеджер України» (за версією журналу «Комп&ньон»).

Олександр Кардаков - різнобічна особистість. Серед його інтересів: подорожі з елементами екстриму, гірські лижі, риболовля