Вхід

Конкурс «Корпоративний секретар 2016 року»: прийом заявок відкрито

Професійна асоціація корпоративного управління розпочала прийом заявок для участі у щорічному професійному конкурсі «Корпоративний секретар року» (далі – Конкурс).

Головними завданнями Конкурсу є підвищення статусу професії корпоративного секретаря,  оцінка і визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії, підвищення стандартів професійної етики корпоративних секретарів, інформування професійного суспільства про найкращих фахівців галузі та суспільне визнання їх досягнень.

Учасниками, номінантами та переможцями Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити анкету учасника, написати конкурсне есе та подати документи відповідно до графіку проведення.   ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА 

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА 

«Корпоративний секретар року» є громадською нагородою, яка вручається переможцям за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління.

На Конкурс «Корпоративний секретар 2016 року» приймаються кейси, які були реалізовані у 2016 році. 

Термін подачі заявок: з 6 лютого до 4 червня 2017 року. 

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться в урочистій обстановці у присутності представників бізнес-спільноти, органів державної влади, експертів та засобів масової інформації  у Києві 16 червня 2017р. під час щорічного Міжнародного форуму корпоративних секретарів.  Нагадаємо, 3 червня 2016 року на третьому Міжнародному форумі корпоративних секретарів були оголошені результати Конкурсу «Корпоративний секретар року», який визначив найбільш успішного та ефективного корпоративного секретаря за минулий 2015 рік. Як проходила церемонія можна переглянути тут.

З усіма питаннями, які у Вас виникнуть по нашому Конкурсу або в процесі оформлення заявки на участь, Ви можете зателефонувати по тел. 044-228-87-59 або пишіть на e-mail: info@cgpa.com.ua. 

Засновником і організатором конкурсу «Корпоративний секретар року» є Професійна асоціація корпоративного управління.