Анонси заходів

8-th Kyiv Criminal Law Forum


8-th Kyiv Criminal Law Forum відбудеться 7 грудня 2018 року у конференц-холі "Депо" (вул. Антоновича, 50) за підтримки АПКБУ.

ІІI Міжнародний форум корпоративних директорів


4 грудня 2018 року перші особи і топ-менеджери державних, приватних та публічних компаній зберуться на унікальній бізнес-події в сфері корпоративного управління - ІІI Міжнародному форумі корпоративних директорів

Друга спеціалізована (розширена) програма про системну побудову корпоративної безпеки.


В сучасних умовах роль корпоративної безпеки в забезпеченні життєздатності та успішного розвитку бізнесу є надважливою. Корпоративна безпека охоплює питання економічної, інформаційної, кадрової, технічної, юридичної безпеки тощо. Наразі особливо актуальними є питання кібербезпеки, корпоративної розвідки, комплаєнс, форензік та особистої безпеки топ-менеджменту.

Загальні Збори АПКБУ


Згідно рішення Правління, 26 квітня 2018 року відбудуться Чергові Загальні Збори АПКБУ.

Перша в Україні спеціалізована програма про системну побудову корпоративної безпеки


В сучасних умовах роль корпоративної безпеки в забезпеченні життєздатності та успішного розвитку бізнесу є надважливою. Корпоративна безпека охоплює питання економічної, інформаційної, кадрової, технічної, юридичної безпеки тощо. Наразі, особливо актуальними є питання кібербезпеки, корпоративної розвідки, комплаєнс, форензік та особистої безпеки топ-менеджменту.

ІІ Міжнародний форум корпоративних директорів


5 грудня 2017 року, за підтримки АПКБУ, провідні фахівці зустрінуться на ІІ Міжнародному форумі корпоративних директорів, щоб обмінятися досвідом, обговорити новації законодавства і розглянути кращі кейси по створенню і роботі ефективної Наглядової Ради.

II Міжнародний Конгрес приватних детективів


19 жовтня 2017 року, за підтримки АПКБУ в діловому центрі «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) розпочне свою роботу ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів. На сьогоднішній день це знакова подія в суспільно-політичному житті України, так як захід збере еліту світового приватного розшуку, дасть поштовх розвитку вітчизняної сфері недержавної безпеки.

ІІ Конференція з корпоративної безпеки


За підтримки АПКБУ, 18 жовтня 2017 року відубдеться ІІ Конференція з корпоративної безпеки. Під Конференції буде розглянуто приклади найбільших бізнес-конфліктів за участі державних органів, питання впливу громадської думки на корпоративну репутацію, а також тонкощі побудови інфраструктури безпеки на підприємстві. Крім того, в рамках заходу заплановано обговорення інформаційного аспекту корпоративної безпеки (протидія витоку інформації, кібератакам та інш.), а також секретів детективної діяльності в інтересах бізнесу.

Конкурс «Корпоративний секретар 2016 року»: прийом заявок відкрито


Професійна асоціація корпоративного управління розпочала прийом заявок для участі у щорічному професійному конкурсі «Корпоративний секретар року» (далі – Конкурс).

IV Міжнародний форум корпоративних секретарів


16 червня 2017 року, за підтримки АПКБУ відбудеться IV Міжнародний форум корпоративних секретарів, що проводиться Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

II Форум по защите бизнеса


5 апреля 2017 года, при поддержке АПКБУ, состоится II Форум по защите бизнеса. Предупрежден — значит вооружен! Вот девиз II Форума по защите бизнеса, призванного «вооружить» его участников актуальной полезной информаций и стать дискуссионной площадкой для представителей бизнеса, юридического рынка, органов власти, судебной и правоохранительной систем в обсуждении и поиске эффективных защитных инструментов и механизмов.

Cемінар-практикум «Корпоративна розвідка – приховані можливості бізнесу».


Запрошуємо Вас взяти участь в семінарі-практикумі «Корпоративна розвідка – приховані можливості бізнесу». Організатор заходу – юридична фірма Sayenko Kharenko при підтримці Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, СУП, Українського союзу промисловців та підприємців та Української Асоціації власників зброї. Зустріч відбудеться за участі Українського детективного Союзу.

IX щорічний Форум «КОРУПЦІЯ І КОМЕРЦІЙНЕ ШАХРАЙСТВО : МЕТОДИ ПРОТИДІЇ І КОМПЛАЄНС-СТРАТЕГІЇ»


Шановні члени АПКБУ та ті, кого це може зацікавити. Запрошуємо Вас до участі в Форумі «КОРУПЦІЯ І КОМЕРЦІЙНЕ ШАХРАЙСТВО: МЕТОДИ ПРОТИДІЇ І КОМПЛАЄНС-СТРАТЕГІЇ», що відбудеться 03 березня 2017 року Києві, готель ALFAVITO (вул. Предславинська, 35Д), інформаційним спонсором якого виступає АПКБУ.

УВАГА: промо-код corporatesecurity в реєстраційній формі надає знижку -15%

АПКБУ запрошує взяти участь в конференції «Корпоративна безпека: сучасні виклики та загрози бізнесу»


Юридична фірма Sayenko Kharenko за підтримки АПКБУ має честь запросити Вас взяти участь в конференції «Корпоративна безпека: сучасні виклики та загрози бізнесу»

Останні зміни в корпоративному законодавстві узагальнять 30 вересня на семінарі ПАКУ


Корпоративна реформа в Україні триває, поточний рік «дарує» фахівцям корпоративного права та управління все нові й нові законодавчі новели. Набуття чинності новими законами призведе до необхідності всіх акціонерних товариств на чергових загальних зборах акціонерів змінити власні статути та більшість положень про органи управління. До таких складних корпоративних процедур важливо підготуватися завчасно.

Безкоштовний вебінар «Корпоративний секретар»


14 вересня 2016 року, за підтримки Асоціації, ПАКУ проводить бекоштовний вебінар «Корпоративний секретар

III Міжнародний форум корпоративних секретарів


3 червня 2016 року, в м. Києві за підтримки АПКБУ відбудеться III Міжнародний форум корпоративних секретарів. Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Форум із захисту бізнесу


20 квітня 2016 року, за підтримки ГО «Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України» відбудеться Форум із захисту бізнесу, організатором якого виступає газета «Юридична практика».

Круглий стіл «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».


09 червня 2015 року в Києві відбудеться безкоштовний круглий стіл «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».