Віктор Панчак

Територіальний менеджер з безпеки - Україна, Тереччина та Євразія, компанія «Mondelēz International, Inc.» (NASDAQ: MDLZ).

Свою кар’єру у корпоративній безпеці Віктор розпочав у компанії
«Kraft Foods Group» у 2007 году на позиції Координатора з питань безпеки, охорони праці та захисту навколишнього природного середовища на фабриці з виробництва солоних снеків ТОВ «Чіпси ЛЮКС» (Київська обл.) і пройшов тернистий шлях до поточної посади, поступово розширюючи функціональні обов’язки до меж тринадцяти країн корпоративної відповдальності східно-європейського та центрально-азійського регіонів.

Раніше Віктор отримав сукупний 10-річний досвід роботи у сфері державної безпеки (підполковник запасу СБУ) та приватному секторі безпеки, попередньо попрацювавши на початку своєї кар’єри учителем англійської мови у середній школі у гірському селі на Прикарпатті.

У 2015 році Віктор закінчив Джорджтаунський Університет у м. Вашингтон, США, ставши першим в Україні дипломованим випускником, який отримав академічну ступінь у галузі корпоративного управління глобальними системами безпеки, відповідно до програми ISMA/ASIS.

У своїй поточній посаді Віктор також виконує обов’язки Координатора з питань надзвичайних ситуацій і кризового менеджменту та опікується регіональним проектом із запровадження корпоративних стандартів щодо захисту і безпечності продуктів харчування, який охоплює понад 30 фабрик регіону MEU компанії «Mondelēz International, Inc.».

Протягом 2014-2016 років Віктор був обраний спів-головою «Консультативно-дорадчої Ради з питань безпеки» (OSAC), що функціонує в Україні під егідою Держдепартаменту США і завдання якого полягає у організації своєчасного та якісного обміну інформацією у сфері безпеки між Урядом США та широким сектором представництв американських компаній у нашій державі. На даний час Віктор входить до складу Правління представництва OSAC в Украіні.

З квітня 2017 року Віктор – член Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки в Україні та очолює Комітет Керівників Служб Безпеки АПКБУ. З листопада 2017 року Віктора обрано також і до складу Правління Асоціації.