Олексій Колток

Олексій Колоток

 

 

дата народження: 10.08.1982 року
місце роботи: Sayenko Kharenko
посада: Радник
освіта: вища юридична, вища економічна
додаткова діяльність: Голова Комітету Асоціації адвокатів України з господарського права та процесу
телефон: +38 097 659 69 71
місце роботи: 01001, м. Київ, провулок Музейний, будинок 10, 6 поверх

 

Олексій Колток – адвокат, радник Sayenko Kharenko з понад 15-річним досвідом юридичної практики. Олексій спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в складних судових проектах у банківському і корпоративному секторах.

Олексій має значний досвід представництва інтересів національних та міжнародних клієнтів з зазначених галузей в українських судах усіх рівнів, у тому числі в корпоративних спорах, спорах з державними та контролюючими органами, господарських спорах, у спорах, пов’язаних із захистом прав споживачів, справах про банкрутство та стягнення заборгованості тощо.

Значну частину проектів, супровід яких здійснюється Олексієм, складають проекти у сфері корпоративних конфліктів, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів у сфері корпоративних відносин та безпекою бізнесу.

Нещодавній досвід Олексія включає комплексне ведення проекту по захисту прав та інтересів власника українського заводу вартістю понад 8 млн. доларів США у корпоративному конфлікті між його учасниками; представництво прав та інтересів акціонерів одного з найбільших машинобудівних підприємств в Європі щодо оскарження рішень наглядової ради на загальну суму близько 3,2 млрд. доларів США; представництво прав та інтересів міжнародної компанії при веденні корпоративних спорів, направлених на заволодіння акціями клієнта щодо дочірньої компанії в Україні на суму 3,3 млн. доларів США; стягнення заборгованості з групи компаній у вугільно видобувній та металургійній галузях на суму понад 373 млн. доларів США; представництво прав та інтересів групи українських компаній (національного товаровиробника) у судових спорах щодо оскарження рішень державних органів у сфері застосування антидемпінгових заходів проти імпорту в Україну мінеральних добрив, що оцінюється понад 192 млн. доларів США; представництво прав та інтересів будівельної групи компаній у судових спорах, пов’язаних із будівництвом житлового комплексу вартістю близько 100 млн. доларів США та ін.

Олексій Колток є членом:

  • Асоціації адвокатів України, Голова комітету з господарського права та процесу;
  • Асоціації правників України, член комітету.

Освіта:                    

  • Національна академія внутрішніх справ України, правознавство;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, фінанси.

Досвід роботи:

  • 2013 – по теперішній час – юрист / старший юрист Sayenko Kharenko, Практика вирішення судових спорів.
  • 2008-2013 – начальник відділу судового захисту інтересів банку ПАТ «Універсал Банк».
  • 2005-2008 – провідний юрисконсульт / заступник начальника відділу / начальник відділу по роботі з проблемними активами Київського регіону в АКІБ «УкрСиббанк».
  • 2005 – юрисконсульт сектору взаємодії з правоохоронними органами та органами правосуддя ЗАТ «Догмат Україна» (ТМ Єврокредит).
  • 2003-2005 – слідчий Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві.